Πρώτη σέντρα στη Super League – Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Αθλητικά

Το διάλειμμα για τη διεξαγωγή αγώνων Εθνικών ομάδων ολοκληρώθηκε και η αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα επιστρέφει.

To Σάββατο το ελληνικό ενδιαφέρον εστιάζεται στην πρεμιέρα της Super League 1 με τις αναμετρήσεις, Παναιτωλικός-Αστέρας (18:15 Cosmote Sport 3) και Παναθηναϊκός-Απόλλων (20:30 Cosmote Sport 2).

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

11:50 (COSMOTE SPORT 7 HD): Moto2, Gran Premio TISSOT de Aragon, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 (COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY): Ράλι Ακρόπολις, SS9 Βωξίτες

12:50 (COSMOTE SPORT 5 HD): Αυτοκίνητο, Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μόντσα, 3ες ελεύθερες δοκιμές

13:00 (ΕΡΤ Sports 2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μόντσα, 3ες ελεύθερες δοκιμές

13:00 (COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY): Ράλι Ακρόπολις, SS10 Ελευθεροχώρι 1

13:30 (COSMOTE SPORT 7 HD): Moto3

14:25 (COSMOTE SPORT 7 HD): MotoGP, Gran Premio TISSOT de Aragon, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

14:30 (COSMOTE SPORT 8 HD): Ποδόσφαιρο, Σκωτία, Σαιντ-Τζόνστοουν – Ρέιντζερς

14:30 (COSMOTE SPORT 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Κρίσταλ Πάλας – Τότεναμ

14:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Ινγκολσταντ – Βέρντερ Βρέμης

15:05 (COSMOTE SPORT 7 HD): MotoGP

15:50 (COSMOTE SPORT 5 HD): Αυτοκίνητο, Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μόντσα, Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 (COSMOTE SPORT 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Έμπολι – Βενέτσια

16:05 (COSMOTE SPORT 7 HD): Moto2

16:15 (COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY): Ράλι Ακρόπολις, SS11 Παύλιανη 2

16:30 (Novasports Start): Αυτοκίνητο, Μπουντεσλίγκα, Χόφενχαϊμ – Μάιντς

16:30 (Novasports 6HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Φράιμπουργκ – Κολωνία

16:30 (Novasports 5HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Ουνιόν Βερολίνου – Αουγκσμπουργκ

16:30 (Novasports 4HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκρόιτερ Φιρτ – Βόλφσμπουργκ

16:30 (Novasports 3HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ

17:00 (COSMOTE SPORT 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι

17:00 (COSMOTE SPORT 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Σαουθάμπτον – Γουέστ Χαμ

17:00 (COSMOTE SPORT 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Άρσεναλ – Νόριτς

17:00 (COSMOTE SPORT 6 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάσλ

17:00 (COSMOTE SPORT 3 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι

17:00 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Μπλάκπουλ – Φούλαμ

17:15 (ΕΡΤ2): Αυτοκίνητο, Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μόντσα, Αγώνας

17:20 (COSMOTE SPORT 5 HD): Αυτοκίνητο, Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μόντσα, Αγώνας

17:20 (COSMOTE SPORT 7 HD): Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγκόν, Ισπανία – 13ος αγώνας

17:35 (COSMOTE SPORT 5 HD): Αυτοκίνητο, Φόρμουλα 2, Μόντσα, Ιταλία, 2ος αγώνας

18:00 (Novasports 2HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Παρί Σεν Ζερμέν – Κλερμόν

18:00 (COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY): Ράλι Ακρόπολις, SS12 Ελευθεροχώρι 2

18:15 (COSMOTE SPORT 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης

19:00 (COSMOTE SPORT 5 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Νάπολι – Γιουβέντους

19:00 (COSMOTE SPORT 4 HD): Μπάσκετ, Φιλικό, ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λαύριο

19:30 (COSMOTE SPORT 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Τσέλσι – Άστον Βίλα

19:30 (Novasports 3HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Λειψία – Μπάγερν Μονάχου

19:30 (Novasports 1HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Λεβάντε – Ράγιο Βαγιεκάνο

19:45 (Novasports 4HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Τσβόλε – Αγιαξ

20:00 (COSMOTE SPORT 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα

20:00 (COSMOTE SPORT 7 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπαρτσελόνα – Βαλένθια

20:30 (COSMOTE SPORT 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

21:15 (COSMOTE SPORT 4 HD): Μπάσκετ, Φιλικό, Ολυμπιακός – Ζενίτ

21:30 (COSMOTE SPORT 6 HD): Χάντμπολ, Μπουντεσλίγκα, Μέλσουνγκεν – Κίελο

21:30 (Novasports 3HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Αμβούργο – Ζαντχάουζεν

21:45 (COSMOTE SPORT 9 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Αταλάντα – Φιορεντίνα

22:00 (Novasports 4HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Αλκμααρ – Αϊντχόφεν

22:00 (Novasports 2HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μονακό – Μαρσέιγ

22:00 (Novasports 1HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μαγιόρκα

22:30 (COSMOTE SPORT 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πόρτο

23:00 (COSMOTE SPORT 7 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης

23:00 (Eurosport 1): Τένις, Αμερικανικό Όπεν, Έμα Ραντουτσάνου – Λέιλα Φερνάντεζ

00:05 (Novasports 2HD): Ποδόσφαιρο, MLS, Σιατλ – Μινεσότα