728 x 90

Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις του Μεγάλου Σαββάτου

img

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από όλα τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα περιλαμβάνουν οι αθλητικές μεταδόσεις του Μεγάλου Σαββάτου (1/5).

Αναλυτικά: 

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Τζον Μίλμαν – Κάσπερ Ρουντ ATP 250

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 Μηχανοκίνητα

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1 
Algavre, ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
Ίλια Ιβάσκα – Γιαν Λέναρντ Στραφ BMW Open

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD 
Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Νότιγχαμ Φόρεστ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Έιμπαρ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Ίντερ Μαδρίτης – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Final 8

16:00 Novasports 2HD 
Βερόνα – Σπέτσια Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 250 BMW Open

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 ΕΡΤ2 
Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μπράιτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 3HD 
Σουόνσι – Ντέρμπι EFL Championship

17:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
Red Bull MotoGP Rookies Cup Χέρεθ, Ισπανία – 3ος αγώνας

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Έλτσε – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ιμόκο Κονελιάνο – Βάκιφμπανκ CEV Champions League Γυναικών

18:00 Novasports 1HD 
Παρί Σεν Ζερμέν – Λανς Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Κρασνοντάρ – Σότσι Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 2HD 
Κροτόνε – Ίντερ Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Τσέλσι – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ουέσκα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Μπαρτσελόνα – Καϊράτ Αλμάτι Final 8

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ζάξα – Τρεντίνο CEV Champions League Ανδρών

21:30 Novasports 1HD 
Ντόρτμουντ – Χόλσταϊν Κίελο Κύπελλο Γερμανίας

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD 
Μάλαγα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 2HD 
Μίλαν – Μπενεβέντο Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Έβερτον – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Μαδρίτης – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD 
Λιλ – Νις Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Νασιονάλ Liga NOS

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA

04:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντένβερ Νάγκετς NBA 2020-21